Двойката по спортни танци Николай Бозов - Адриана Кирилова триумфира във Варна

автор: Пламен ГЕОРГИЕВ
2018-12-17 15:48:00
Спорт | Шумен | преглеждания: 323

Двойката от шуменския КСТ „Фея-Данс“ Николай Бозов – Адриана Кирилова триумфира на подиума във Варна, където в зала „Конгресна“ на Двореца на културата и спорта се състоя Международният турнир по спортни танци „The Christmas Ball – Варна 2018“. Младите шуменци спечелиха първо място в клас „18А+А латина“, второ място в надпреварата за купа „България“ и девето място на международния турнир в категория „Rising Stars латина“. Сред участниците имаше представители от над 20 държави от целия свят, между които САЩ, Канада, Германия, Австрия, Италия, Израел, Турция и други.

Добро представяне направиха също Христиан Сърмов - Виктория Николова, които заеха пето място при юношите младша възраст – латина.

Йоан-Александър Ташков - Никол Нейкова от клона на КСТ „Фея-Данс" в Разгард достигна до финала в категория „Деца I+II латина“, като се класира на шесто място.

Симеон Борисов - Стефания Павлова, също от клона на КСТ „Фея-Данс“ в Разгард, зае шесто място при юношите старша възраст – латина, и пето място при юношите старша възраст – стандарт.